Mikołajki…

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości młodzież naszej szkoły brała udział w warsztatach zorganizowanych przez Panią Magdalenę Haładyj i Panią Katarzynę Baraniuk dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej.

Podziękowania dla klasy I c

Sudecki Sejmik Osób Niepełnosprawnych oraz Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kłodzku składa podziękowania dla klasy_Ic za wsparcie w organizacji wieczoru poezji o tematyce patriotycznej.

Olimpiada ZUS

Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych„- kolejny raz młodzież naszej szkoły wzięła udział w Olimpiadzie zorganizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych pod opieką Pani Magdaleny Haładyj i Pani Katarzyny Baraniuk. Rywalizacja polegała na rozwiązaniu testu z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Pierwsze trzy miejsca zajęli Joanna Petrus, Antoni Malik i Patrycja Iwańska.

Olimpiada Przedsiębiorczości

TRENDY NA RYNKU KAPITAŁOWYM pod takim hasłem odbyła się tegoroczna Olimpiada Przedsiębiorczości. Na etapie szkolnym wzięło w niej udział 6 uczniów. Na wyniki tej zaciętej rywalizacji czekamy do 11 grudnia. Opiekunami byli Pani Magdalena Haładyj, Pani Katarzyna Baraniuk i Pan Jarosław Błauta.