Program Stypendialny Horyzonty

Zachęcamy uczniów do wypełnienia formularza zgłoszeniowego online na stronie Fundacji między 15 lutego a 31 marca. Horyzonty to unikatowe doświadczenie, które pomaga uczestnikom rozwinąć skrzydła i otworzyć się na świat. Więcej informacji na temat rekrutacji oraz programu stronie internetowej Fundacji EFC www.efc.edu.pl.

Spotkanie organizacyjne

W dniu 18.02.2019 grupa uczniów zrekrutowanych do odbycia praktyki zawodowej w Hiszpanii miała przyjemność spotkać się z koordynatorem projektu Panem Markiem W dniu wczorajszym grupa uczniów zrekrutowanych do odbycia praktyki zawodowej w Hiszpanii miała przyjemność spotkać się z koordynatorem projektu Panem Markiem Prokopowiczem i przedstawicielem organizacji goszczącej Panem Enrique Miana.

Szkolenie językowe…..

W czasie ferii zimowych nasi uczniowie zrekrutowani na staże zagraniczne w ramach projektu „Europejskie umiejętności zawodowe szansą na atrakcyjne zatrudnienie” odbyli pierwsze szkolenie językowe w zakresie języka angielskiego.

Walentynki w ZSP nr 1 w Kłodzku

W dniu 14 lutego 2019 r. w naszej szkole został zorganizowany przez Samorząd Szkolny konkurs typu „MAM TALENT”.
Pierwsze miejsce zajęli: Patryk Małaszuk, Dominik Kuźmiński, Rafał Załucki oraz Oliwier Kwiatkowski z pokazem street workout, drugie miejsce zajęła Wiola Łoś, która zaprezentowała „led show”, trzecie miejsce Kamil Antos z pokazem karcianych iluzji.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!