Walentynki w ZSP nr 1 w Kłodzku

W dniu 14 lutego 2019 r. w naszej szkole został zorganizowany przez Samorząd Szkolny konkurs typu „MAM TALENT”.
Pierwsze miejsce zajęli: Patryk Małaszuk, Dominik Kuźmiński, Rafał Załucki oraz Oliwier Kwiatkowski z pokazem street workout, drugie miejsce zajęła Wiola Łoś, która zaprezentowała „led show”, trzecie miejsce Kamil Antos z pokazem karcianych iluzji.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!

Konkurs grantowy „Szkoła w działaniu”

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku, działający w grupie nieformalnej „Młodzi Badacze” otrzymali dofinansowanie w wysokości 800 złotych w V Konkursie Grantowym „Szkoła w działaniu”. Fundusze zostaną przeznaczone na realizację projektu „Laboratorium – oddziaływania interpersonalne a wspólne osiąganie celu”.
Głównym celem projektu jest wdrożenie uczniów w nowoczesne metody badawcze stosowane w czasie biologicznych, chemicznych oraz fizycznych analiz wykonywanych w laboratoriach analitycznych oraz nabycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w czasie treningu interpersonalnego.
W ramach projektu „Młodzi Badacze” nawiążą współpracę z instytucjami zewnętrznymi, zaplanują z nimi wspólne działania i pogadanki. Projekt umożliwi młodzieży poznanie nowoczesnych metod pracy stosowanych w laboratoriach analitycznych.
Na podsumowanie projektu młodzież zorganizuje konferencję naukową nt. zanieczyszczenia środowiska w powiecie kłodzkim, na którą zostaną zaproszeni przedstawicieli firm współpracujących, osoby odpowiedzialne za ochronę środowiska w Kłodzku i na terenie całego powiatu oraz młodzież.

Serdecznie gratulujemy „Młodym Badaczom” przyznanego grantu i życzymy im wielu sukcesów.

Opiekunowie: Anna Frońska-Popiel i Magdalena Zaremba.

Wywiadówka 13.02.2019

Przypominamy RODZICOM i OPIEKUNOM,
że w dniu 13 lutego o godzinie 16.00
odbędą się WYWIADÓWKI.
Cel wywiadówki - śródokresowa analiza w klasach maturalnych oraz wyniki klasyfikacji w pozostałych klasach.

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

W dniach 21 oraz 25 stycznia odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W walce o tytuł mistrza brało udział ponad 30 zawodników z których wyłoniliśmy najlepszą trójkę: I m-ce Artur Dżendżera, II m-ce Bartosz Kozłowski, III m-ce Daniel Szosler.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

„Kompetencje zawodowe szansą na dobrą przyszłość”

W ramach projektu nasi uczniowie klasy branżowej aktualnie realizują w szkole kurs kwalifikacyjny spawacza. Zdobywają kolejne uprawnienia, które pozwolą im znaleźć dobrze płatną pracę po ukończeniu szkoły.

Studniówka 2019 w TV Kłodzka

Poloneza czas zacząć! Studniówka ZSP nr 1 w Kłodzku

Uczniowie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku dostojnym polonezem rozpoczęli bal studniówkowy.#Studniówka_2019 #bal_studniówkowy

Opublikowany przez Telewizja Kłodzka Czwartek, 24 stycznia 2019