Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

Kursy kwalifikacyjne magazyniera
i sprzedawcy

W ramach projektu „Kompetencje zawodowe szansą na dobrą przyszłość” uczniowie naszej szkoły uczestniczyli i zdobyli certyfikaty w zakresie kursów kwalifikowanych- sprzedawca i magazynier.

Zajęcia praktyczne klasy 3 ZSZ grupa 1

Zajęcia praktyczne klasy 3 ZSZ grupa 1 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Nauczyciel prowadzący zajęcia – Pani Cecylia Kasprzak.

Zajęcia w MWSLiT we Wrocławiu

W dniu 11.12.2018 r. uczniowie klasy III a i IV a technik budownictwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku brali udział w zajęciach specjalistycznych w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu zorganizowanych w ramach projektu „Kompetencje zawodowe szansą na dobrą przyszłość”. W trakcie pobytu uczniowie zapoznali się z pracami wykonywanymi w laboratorium budowlanym, odbyli zajęcia praktyczne obliczeniowe oraz zapoznali się z programem komputerowym AutoCad. Wzięli również udział w I etapie Olimpiady budowlanej.
Serdecznie dziękujemy osobom, które w ciekawy sposób prowadziły poszczególne zajęcia.

Opiekunowie: Pani Jolanta Borewicz i Pan Jerzy Budziński.

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie

Mikołajkowe Powiatowe Otwarte Zawody Strzeleckie z 4,5 mm karabinka pneumatycznego w Kłodzku.
W zawodach wzięli udział uczniowie klas mundurowych z ZSP nr 1 w Kłodzku. Bartosz Zajączkowski z klasy 1c zajął drugie miejsce. Gratulujemy celnych strzałów.

Powiatowy Konkurs
Ekologiczno-Przyrodniczy

7 grudnia odbył się półfinał i finał Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego. Z naszej szkoły do rywalizacji stanęli : Michał Andrejew i Marcin Juhas z klasy 2a TEO, Paweł Kieniuk z klasy Ih TEO oraz Jarosław Kawa z klasy Ie TLM. Uczniowie zajęli wysokie miejsca w półfinale. Gratulujemy rezultatów i już trzymamy kciuki za przyszłoroczne wyniki.

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kłodzku
informuje, że prowadzona jest rekrutacja
na stanowisko:
GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY
na czas zastępstwa.

Więcej informacji:
sekretariat ogólny
lub bezpośrednio u Dyrektora.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu 5 grudnia najlepsi uczniowie ZSP nr 1 w Kłodzku Dagmara Hybsz z klasy 3 ALO i Wojciech Bandyk z klasy 4 ATB odebrali z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty dyplomy stypendium Prezesa Rady Ministrów za najlepsze wyniki w nauce. Serdecznie gratulujemy

Mikołajki…